Diskusní fórum pro vše, co Vás zajímá

Datum 20.03.2011

Vložil Anna P.

Titulek Konec trápení a poděkování za probiotika

Na hydrocolon terapii jsem chodila už léta v mém předchozím bydlišti. Důvod, proč jsem stále pokračovala v léčbě byl kvůli více onemocnění, které byly čím dál horší, včetně akné, únavy, nadýmání po jídle, zácpy. Měla jsem také nadváhu přes 25kg a ostrou bolest v blízkosti žlučníku. Probrala jsem s lékařem onu ostrou bolest a on řekl, že to je možná jen plyn. Byla jsem zklamaná, že neznám odpověd na to, co bylo příčinou všech trápení a nechtěla se léčit pomocí léků na předpis. A tak jsem se na radu přátel rozhodla zkusit hydrocolon terapii.
První 3 terapie pro mne nebyly moc příjemné a už jsem to chtěla ukončit, ale vydržela jsem dalších 5, a jsem moc ráda, že jsem to tenkrát udělala. Po těch prvních třech jsem začala chodit přibližně jednou za měsíc. Má pokožka se vyčistila, zácpa zastavila stejně jako nadýmání, a začala jsem ztrácet nadváhu. Ostré bolesti v okolí mého žlučníku pominuly. Nejvíce překvapivý výsledek však byl rychlý pokles a téměř zánik menstruační křeče a PMS symptomů, které mě trápily celých 15 let. Byla jsem překvapená, měsíc po měsíci, kdy se v každém cyklu křeče nedostavily a já měla kopu energie. Pořád jsem myslela, že je to náhoda.
Z finančních důvodů, jsem terapii před rokem ukončila. A vše se vrátilo v plné síle .. nadýmání po jídle, zácpa, ostré bolesti v blízkosti žlučníku a náladovost, únava i menstruační křeče. V té době jsem se přestěhovala do Ostravy a po delším trápení a spoření zkusila vaši ambulanci. Byla jsem u vás pouze 4x a během té doby jsem dala na vaše doporučeními a brala probiotika a doplňky a čekala co bude až skončím s terapií. A ono nic :-) Až u vás jsem pochopila, že jsem tenkrát střevo jen vyčistila, ale potom už "nenastartovala". Teď už doufám budu chodit jen 3x za rok a to mi zato stojí. Děkuji!!!

Zpět na diskuzi