Diskusní fórum pro vše, co Vás zajímá

Datum 29.07.2011

Vložil Maruška1

Titulek Hydrocolon mi vyléčil celoživotní exém

Zdravím, stále se setkávám s tím, že doba se změnila, ale lidi zůstali stejní (omezení, neschopní přijmout jakoukoli změnu do svého života nebo přijmout nové alternativní směry medicíny)
S pomocí terapií hydrocolon jsem si opravdu vyléčila těžký exém, který jsem měla na celém těle. dnes nemám NIC! Samozřejmě, připojuji se k uživatelce Anně se svým poznatkem, že TLUSTÉ STŘEVO JE TŘEBA ČISTI SYSTEMATICKY PRAVIDELNĚ CELÝ ŽIVOT. Stále jíme, přijímáme toxiny, náš Krebsův cyklus neustále probíhá, tělo přijímá a zbavuje se škodlivin. proto je třeba se čistit cyklicky. Bylo to obtížné, měla jsem těžké plísně, nechtěly ven, měla jsem při 1.proceduře anafylaktický šok, šla jsem skoro po čtyřech, měla jsem naštěstí odvoz autem, jinak bych skončila ve špitále. doma jsem si hned lehla, 2.den nastala změna - z celého těla se mi začaly sypat šupiny, kůže(do té doby rudá a podrážděná) se začala celá zbělená sypat na zem (ach ten úklid potom) a byla jsem jak opilá!!!! Vydržela jsem a během 1měsíce jsem absolvovala ještě další 4hydrocolony. Už to nebylo tak děsivé a na umření, už to bylo s menšími bolestmi. A hlavně jsem naučila své střevo fungovat normálně.
Než jsem se rozhodla jít na tuto systémovou celostní proceduru, byla jsem ten rok v lázních na Slovensku. Moje dieta byla úžasná - denně jsem snědla asi 2kg čerstvé zeleniny, bylo to úžasné, pomohla mi i síra-koupele, ale po návratu domů jsem se znovu osypala. Takže jsem se rozhodla hydrocolon absolvovat. pravidelně si kupuji i probiotika nebo jogurty Hollandia, ty obsahují probio floru taky, a jsou vynikající.
Již nikdy více exém. Jsem svobodný člověk:)) podotýkám, že chodím za 500Kč nyní již jen 4-5x ročně, což je celkem 2000-2500Kc ročně výdaje. Jiní to prohulí+prochlastají za týden. Co bych ale já neudělala pro své zdraví. Za ten pocit svobody to opravdu stojí! Kromě toho mi hydrocolon zachránil život - docela dramaticky jsem po jedné proceduře začala krvácet,skončila ve špitále a rovnou na operačním stole - s myomem. Nebýt hydrocolonu, přišlo by se na myom pozdě - při perforaci střeva (myom prorůstal do střevní sliznice)bych mohla umřít!

Zpět na diskuzi