Diskusní fórum pro vše, co Vás zajímá

Datum 20.06.2011

Vložil Karolína D.

Titulek Konec pochybností

Odpovědět

Dlouho jsem váhala, zda jít či ne. Ale teď po absolvování mne mrzí, že mi to tak dlouho trvalo :-). Cítím se mnohem lépe a ztratily se mi dokonce "pupínky" na tváři. Tak jen aby to vydrželo.

Datum 20.06.2011

Vložil CisteStrevo.cz

Titulek Re: Konec pochybností

Odpovědět

Děkujeme! A hlavně nezapomeňte užívat po terapii doporučená probiotika pro "nastartování" střevní mikroflóry.

Datum 27.05.2011

Vložil JIří K.

Titulek Poděkování

Odpovědět

Dobrý den,
můžu všem doporučit a zároveň děkuji za profesionální přístup v Klimkovicích!

Datum 20.03.2011

Vložil Anna P.

Titulek Konec trápení a poděkování za probiotika

Odpovědět

Na hydrocolon terapii jsem chodila už léta v mém předchozím bydlišti. Důvod, proč jsem stále pokračovala v léčbě byl kvůli více onemocnění, které byly čím dál horší, včetně akné, únavy, nadýmání po jídle, zácpy. Měla jsem také nadváhu přes 25kg a ostrou bolest v blízkosti žlučníku. Probrala jsem s lékařem onu ostrou bolest a on řekl, že to je možná jen plyn. Byla jsem zklamaná, že neznám odpověd na to, co bylo příčinou všech trápení a nechtěla se léčit pomocí léků na předpis. A tak jsem se na radu přátel rozhodla zkusit hydrocolon terapii.
První 3 terapie pro mne nebyly moc příjemné a už jsem to chtěla ukončit, ale vydržela jsem dalších 5, a jsem moc ráda, že jsem to tenkrát udělala. Po těch prvních třech jsem začala chodit přibližně jednou za měsíc. Má pokožka se vyčistila, zácpa zastavila stejně jako nadýmání, a začala jsem ztrácet nadváhu. Ostré bolesti v okolí mého žlučníku pominuly. Nejvíce překvapivý výsledek však byl rychlý pokles a téměř zánik menstruační křeče a PMS symptomů, které mě trápily celých 15 let. Byla jsem překvapená, měsíc po měsíci, kdy se v každém cyklu křeče nedostavily a já měla kopu energie. Pořád jsem myslela, že je to náhoda.
Z finančních důvodů, jsem terapii před rokem ukončila. A vše se vrátilo v plné síle .. nadýmání po jídle, zácpa, ostré bolesti v blízkosti žlučníku a náladovost, únava i menstruační křeče. V té době jsem se přestěhovala do Ostravy a po delším trápení a spoření zkusila vaši ambulanci. Byla jsem u vás pouze 4x a během té doby jsem dala na vaše doporučeními a brala probiotika a doplňky a čekala co bude až skončím s terapií. A ono nic :-) Až u vás jsem pochopila, že jsem tenkrát střevo jen vyčistila, ale potom už "nenastartovala". Teď už doufám budu chodit jen 3x za rok a to mi zato stojí. Děkuji!!!

Datum 29.07.2011

Vložil Maruška1

Titulek Re: Konec trápení a poděkování za probiotika

Odpovědět

Zdravím, souhlasím, vydržte!!!Měla jsem podobné problémy.