Diskusní fórum pro vše, co Vás zajímá

Datum 05.09.2013

Vložil Lentilka

Titulek Re: cistestrevo

Odpovědět

Samozřejmě jako každá skutečně fungující metoda, a především proto, že je to alaternativní metoda, tuto proceduru, stejně jako žádnou proceduru z čínské medicíny apod. žádná zdravotní pojištovna neproplácí!!!! Bohužel u nás ne, v západní Evropě ANO!

Datum 05.09.2013

Vložil Lentilka

Titulek Re: cistestrevo

Odpovědět

Proč si nepročtete níže uvedené příspěvky? Jsou tam všechny odpovědi na vaše dotazy

Datum 26.08.2014

Vložil helena vitaskova@seznam.cz

Titulek Re: cistestrevo

Odpovědět

Vůbec ničeho se nebojte. Jde o opravdu příjemnou záležitost, žádná bolest. Než jsem se došla vyprázdnit měla jsem pocit velkého břicha, jako
kdybyste se přepila. napadlo ve Vašem ouvej podívat se na stránky Karka Hádky má výborné kapečky CANDIOL..zkuste.
Mějte se moc hezky Helena

Datum 05.12.2014

Vložil

Titulek Re: cistestrevo

Odpovědět

Datum 25.11.2012

Vložil dabi

Titulek cena?

Odpovědět

Dobrý den, mohu se zeptat, kolik si účtujete za provedení této terapie? :-)

Datum 23.01.2013

Vložil Ladislav Vlaciha

Titulek Re: cena?

Odpovědět

Potrebuji vedet vyce.Co to obnasi kolem teto tera- pie. p.Vlaciha

Datum 23.07.2012

Vložil Nikol

Titulek Poradíte mi?

Odpovědět

Dobrý den, vaše stránky mě velmi zaujaly. Proto jsem se rozhodla Vám napsat. Před 13 let mi praskla cysta na vaječníku, musela jsem podstoupit operaci, po operaci se mi vytvořily velké srůsty a když sním větší množství potravin, které nadýmají, octnu se v nemocnici protože mi srůsty zůží určitou část tlustého střeva a potrava tak nemůže projít dále a zapříčiní to, že se mi tlusté střevo nafoukne a vzniknou mi bolesti břicha, které mě vždy doženou do nemocnice. Je mi 21 let a hrozí mi laparoskopická operace na rozrušení těchto srůstu, proto jsem se chtěla zeptat, zda je možné, dodržováním správného jídelníčku např. podle vašich vebových stránek, předejít tomu aby se těmto mým komplikacím dalo předejít, protože i po rozrušení srůstů touto banální operací by vznilky další srůsty a to by znamenalo, že mě tyto problémy budou stíhat celý život.... Ráda bych tomu předešla, pokud je to nějakým způsobem možné???

Datum 12.05.2012

Vložil katarina

Titulek probuďte se!!!

Odpovědět

Lidi, je to úžasná věc, už bych něchtěla jít jinam.Příjemný personál, všechno Vám vysvětlí, v případě potíží můžete kontaktovat další odborníky!!!Mám malé dítě, po porodu se mi rozjely určité nemoci - nebudu jmenovat - je jich mnoho!Po přípravcích a hlavně "kozím kolostru" se cítím naprosto skvěle!!!

Datum 29.07.2011

Vložil Maruška1

Titulek Hydrocolon mi vyléčil celoživotní exém

Odpovědět

Zdravím, stále se setkávám s tím, že doba se změnila, ale lidi zůstali stejní (omezení, neschopní přijmout jakoukoli změnu do svého života nebo přijmout nové alternativní směry medicíny)
S pomocí terapií hydrocolon jsem si opravdu vyléčila těžký exém, který jsem měla na celém těle. dnes nemám NIC! Samozřejmě, připojuji se k uživatelce Anně se svým poznatkem, že TLUSTÉ STŘEVO JE TŘEBA ČISTI SYSTEMATICKY PRAVIDELNĚ CELÝ ŽIVOT. Stále jíme, přijímáme toxiny, náš Krebsův cyklus neustále probíhá, tělo přijímá a zbavuje se škodlivin. proto je třeba se čistit cyklicky. Bylo to obtížné, měla jsem těžké plísně, nechtěly ven, měla jsem při 1.proceduře anafylaktický šok, šla jsem skoro po čtyřech, měla jsem naštěstí odvoz autem, jinak bych skončila ve špitále. doma jsem si hned lehla, 2.den nastala změna - z celého těla se mi začaly sypat šupiny, kůže(do té doby rudá a podrážděná) se začala celá zbělená sypat na zem (ach ten úklid potom) a byla jsem jak opilá!!!! Vydržela jsem a během 1měsíce jsem absolvovala ještě další 4hydrocolony. Už to nebylo tak děsivé a na umření, už to bylo s menšími bolestmi. A hlavně jsem naučila své střevo fungovat normálně.
Než jsem se rozhodla jít na tuto systémovou celostní proceduru, byla jsem ten rok v lázních na Slovensku. Moje dieta byla úžasná - denně jsem snědla asi 2kg čerstvé zeleniny, bylo to úžasné, pomohla mi i síra-koupele, ale po návratu domů jsem se znovu osypala. Takže jsem se rozhodla hydrocolon absolvovat. pravidelně si kupuji i probiotika nebo jogurty Hollandia, ty obsahují probio floru taky, a jsou vynikající.
Již nikdy více exém. Jsem svobodný člověk:)) podotýkám, že chodím za 500Kč nyní již jen 4-5x ročně, což je celkem 2000-2500Kc ročně výdaje. Jiní to prohulí+prochlastají za týden. Co bych ale já neudělala pro své zdraví. Za ten pocit svobody to opravdu stojí! Kromě toho mi hydrocolon zachránil život - docela dramaticky jsem po jedné proceduře začala krvácet,skončila ve špitále a rovnou na operačním stole - s myomem. Nebýt hydrocolonu, přišlo by se na myom pozdě - při perforaci střeva (myom prorůstal do střevní sliznice)bych mohla umřít!

Datum 30.09.2011

Vložil CisteStrevo.cz

Titulek Re: Hydrocolon mi vyléčil celoživotní exém

Odpovědět

Moc děkujeme za zpětnou vazbu! Většinou se lidé ozývají pouze, pokud s něčím nejsou spokojeni. I proto je Vaše zkušenost, včetně popisu průběhu, pro nás i naše klienty, nesmírně cenná ! Jako dobrou zprávu navíc mohu prozradit, že v současnosti chystáme přemístění a modernizaci toalety tak, aby odpadl průchod přes čekárnu na chodbě a měli jste tak po celou dobu terapie naprosté soukromí. Navíc bude doplněna o bidet. Věříme, že vám to zpříjemní celou proceduru a těšíme se na další postřehy i náměty ke zlepšení našich služeb.